Zajęcia odbywają się:

  • w Skoczowie w Liceum Ogólnokształcącym na ulicy Bielskiej 34, w środy od 18.00 do 20.00
  • w Cieszynie w Przedszkolu nr 8 na ulicy Chrobrego 1, we czwartki od 18.00 do 20.00
  • Możliwe są również zajęcia indywidualne w domu klienta lub weekendowe.

Tych przed którymi Narodziny Maluszka zapraszam na wieczory, podczas których oswoicie się z rodzicielstwem, z porodem oraz świadomym i czynnym uczestnictwie. Najważniejsze są narodziny dziecka i powstanie Rodziny.

  • Pierwsze chwile z dzieckiem będą radością każdej chwili, a nie zamartwianiem się szczegółami.
  • Będziecie kochać Wasze dziecko spokojnie i bez lęku, niepokoju i niezaradności.
  • Przygotowani zostaniecie do urodzenia Waszego dziecka w zgodzie z naturą, z mocą sił jakimi dysponuje każda kobieta.
  • Szkoła Rodzenia to czas na randki, czas na spotkanie pary, która chce wyjść na spotkanie z dzieckiem. Czas, który pozwoli Wam zbliżyć się do siebie, nauczyć praktycznych rzeczy, uwierzycie we własne możliwości jako kobiety, matki, mężczyzny, ojca, pary i rodziny.

Do Szkoły Rodzenia zgłoś się w II trymestrze ciąży.

Dobrze jest ukończyć kurs na miesiąc przed porodem.